Geomagic Design X 2017-10-24T08:26:54+00:00

geomagic design x logo

Geomagic Design X to najlepszy w swojej klasie program do inżynierii odwrotnej, łączący modelowanie CAD oparte o historię operacji z przetwarzaniem danych otrzymanych ze skanera 3D. Zatem możesz tworzyć, edytować modele bryłowe w pełni kompatybilne z posiadanych programem CAD.

geomagic design x mesh to cad

Z Geomagic Design X będziesz mógł:

  • Tworzyć modele CAD wraz z drzewem historii operacji
  • Konwertować modele 3D do preferowanego formatu plików, w tym m.in.: SolidWorks, Creo, NX, Inventor, AutoCAD, CATIA i inne.
  • Wykorzystywać i przetwarzać chmury punktów, siatki mesh, powierzchnie oraz modelowanie bryłowe w jednej aplikacji.
  • Wspomagać posiadane oprogramowanie CAD przez tworzenie natywnych modeli z całym drzewem cech i historii operacji – najbardziej rozpowszechniony typ projektowania.

Dlatego program Geomagic Design X nazywany jest “jedynym rozsądnym wyborem” w zakresie parametrycznego modelowania w inżynierii odwrotnej.

Zobacz poniższą prezentację wideo w zakresie Geomagic Design X.

geomagic-design-x-uzyteczne-dane-3d

Z Geomagic Design X dane ze skanerów 3D są jeszcze bardziej użyteczne.

Wszystkie skanery 3D potrafią tworzyć chmury punktów lub siatki trójkątów, jednak te pliki nie są tak użyteczne w zakresie szerokiego zastosowania w inżynierii. Geomagic Design X jest specjalnie zaprojektowany pod kątem tworzenia modeli CAD gotowych do wytwarzania bezpośrednio na podstawie danych 3D.

Najszybsza droga do uzyskania modeli CAD bezpośrednio z surowych skanów.

Nie istnieje prostsza i szybsza droga otrzymywania kompletnych modeli 3D wyposażonych w pełne drzewo historii operacji wraz z edytowalnymi cechami na podstawie nieprzetworzonych skanów 3D. Design X został wyposażony w przebudowane narzędzia, aby użytkownik zaoszczędził godziny, a czasem i dni dodatkowej pracy w odniesieniu do zadań inżynierii odwrotnej wykonywanej w typowym programie CAD. Co więcej program Design X wspiera programy CAD poprzez integrację programu do skanowania 3D z istniejącym w ramach przedsiębiorstwa środowiskiem projektowania.

Przetwarzaj pliki od chmur punktów aż do plików CAD z Geomagic Design X

Geomagic Design X jest łatwy w nauce

Łatwy w nauce i prosty w użyciu ponieważ pracujesz w nim jak dobrze Ci znanym programie CAD.

Jeśli potrafisz projektować w programie CAD możesz zacząć swoją przygodę z Design X już teraz. Program wykorzystuje znane z programów CAD zestawy narzędzi do modelowania bryłowego, a nowe bardzo użyteczne narzędzia inżynierii odwrotnej w tym przetwarzanie geometrii oraz generowanie powierzchni zyskały nowy poziom funkcjonalności.

Wystarczająco zaawansowany i elastyczny.

Użytkownicy wykonują codziennie niezwykłe rzeczy dzięki programom Geomagic. Od kiedy program Design X jest budowany na kompletnym jądrze CAD (Parasolid) dostarcza inżynierom niezwykłej elastyczności by mogli tworzyć prawdziwe kompletne modele CAD w sposób jaki dokładnie oczekują. Wszystko co potrzebujesz wykonać jest dostępne w jednej aplikacji a zatem nie musisz przerzucać plików między kilkoma programami by wykonać oczekiwane zadania. Geomagic Design X współpracuje z plikami z dowolnego skanera 3D i umożliwia dostarczenie modeli 3D wraz z cechami i historią operacji dla każdego znanego programu CAD.

geomagic-design-x jest dostosowany do użytkownika

Zobacz wideo prezentujące Geomagic Design X