Connect – współdziel swoje pliki 3D

Home/modelowanie 3d, spaceclaim engineer, wizualizacja 3d/Connect – współdziel swoje pliki 3D

Connect – współdziel swoje pliki 3D

SpaceClaim prezentuje w pełni chmurowe rozwiązanie do współdzielenia modeli 3D

Rozszerzenie współpracy inżynierskiej w zakresie programu do modelowania 3D.

SpaceClaim jest doskonałym narzędziem do współpracy. To bezapelacyjnie najlepszy sposób do otwarcia i edycji dowolnego pliku CAD, a następnie by go współdzielić z innymi osobami. SpaceClaim został opracowany jako rozwiązania mające na celu polepszenie współpracy w ramach zespołów projektowych, mimo tego Klienci domagają się prawdziwych narzędzi współpracy jakich nikt jeszcze nie zapewnił.

Dostarczenie rozwiązań chmurowych niekoniecznie przekształca te rozwiązania w prawidłowe narzędzia współpracy inżynierskiej. Przy wykorzystaniu dotychczas znanych narzędzi PDM użytkownicy nie mogą efektywnie komunikować się z innymi za pomocą notatek, których znaczenia wiele osób musi się domyślać. Takie podejście prowadzi do nieustannego przemodelowania idei ponieważ uczestnicy zespołu próbuje domyślać się potrzeb i wymagań. Sam system PDM bywa mocno przydatny w zakresie przechowywania projektów, ale w zakresie współpracy jest uciążliwy – użytkownicy nie mogą po prostu ze sobą współpracować. Pracują na siebie. Oto co nasi Klienci mówią: Nie chcemy innego lepszego systemu PDM, oczekujemy czegoś kompletnie innego.

Dziś po raz pierwszy prezentujemy każdemu naszą współpracę 3D w czasie rzeczywistym, produkt nazwany “Connect.” W poniższym materiale wideo możesz zobaczyć jak program Connect rozszerza proces modelowania i edytowania sprawiając, że dzięki SpaceClaim więcej niż jeden użytkownik może brać czynny udział w czasie rzeczywistym w sesji modelowania 3D. Wszyscy Twoi koledzy i współpracownicy będę potrzebowali tylko zwykłej przeglądarki internetowej wyposażonej w WebGL, na dowolnym urządzeniu (komputer PC, MAC, tablet, smartphone). To narzędzie jest niezwykle szybkie, w pełni interaktywne jednocześnie dla wszystkich biorących udział w sesji, tak jak to wcześniej obiecywaliśmy. W dodatku Twoje pliki zostaną zawsze przy Tobie, nic nie zostanie udostępnione poza pełnym, interaktywnym widokiem 3D.

Produkt Connect jest nadal w fazie beta. Zapraszamy do brania udziału w testach te wszystkie osoby, które chciałyby już teraz spróbować swojej przygody z współpracą 3D w czasie rzeczywistym. Uwaga wymagana jest rejestracja (link). Nowy produkt zostanie udostępniony Klientom w pierwszym kwartale roku 2014.

Jeśli właśnie odkryłeś, że frustrują Cię kolejne etapy przemodelowania koncepcji inżynierskich ponieważ nie możesz ściśle współpracować z Twoim zespołem a może po prostu zarządzanie cyklem produktu jest po prostu nieskuteczne chcielibyśmy ogłosić, że od teraz mamy narzędzie jakiego właśnie potrzebujesz, aby efektowanie współpracować.

To jest prawdziwa przyszłość współdzielenia plików 3D w czasie rzeczywistym.

Odkryj świat SpaceClaim.

By | 2017-10-24T08:27:01+00:00 Styczeń 14th, 2014|modelowanie 3d, spaceclaim engineer, wizualizacja 3d|Możliwość komentowania Connect – współdziel swoje pliki 3D została wyłączona

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: