Drukarka 3D Kreator

Home/Drukarka 3D Kreator
Drukarka 3D Kreator 2017-10-24T08:26:53+00:00

Drukarka 3D Kreator Motion

Najbardziej elastyczna i uniwersalna drukarka 3D w Twoim domu i w Twojej firmie.

drukarka 3d

Przedstawiamy Ci wydajną i prostą w obsłudze drukarkę 3D Kreator Motion. Dzięki niej możesz we własnym biurze w łatwy, wygodny i niezawodny sposób drukować wysokiej jakości, szczegółowe modele 3D. Zaawansowana drukarka 3D Kreator Motion to nie tylko bezpieczny sprzęt najwyższej jakości, to także kompleksowy serwis pogwarancyjny i opieka nad Klientem po zakupie.

Duży obszar roboczy: 20 x 20 x 19 cm
Kreator Motion może pochwalić się jednym z największych obszarów roboczych w swojej klasie!

Niezwykła precyzja i szybkość działania
dzięki rozdzielczości wydruku do 60 μm w osi Z oraz przy wykorzystaniu grzanego stołu. Zachwyające wydruki 3D powstają w mgnieniu oka – maksymalna prędkość drukującej głowicy to 130 mm/s.

Wydajność drukowania
Zacznij drukować i nie przejmuj się kosztami. Kilogram filamentu starczy na stworzenie nawet pięćdziesięciu wydruków o bardzo dobrej jakości.

Możliwość drukowania na wielu, różnych materiałach
Kreator Motion umożliwia korzystanie z szerokiej gamy materiałów do druku (m.in. imitujących miedź, plastik przemysłowy ABS, plastik ekologiczny PLA, filamenty gumopodobne, kompozyty drewna, miedzi, brązu, nylon, PET czy materiały zmieniające kolor pod wpływem światła lub temperatury) bez utraty gwarancji! Jest to jedna z najbardziej wszechstronnych drukarek 3D na rynku!

Drukarka 3D Kreator Motion

Od samego początku celem twórców tego urządzenia było stworzenie najlepszej drukarki 3D na rynku. Przemyślana konstrukcja, doskonała ergonomia pracy i funkcjonalny design – oto Kreator Motion. Dbając o naszych klientów zapewniamy kompleksową obsługę: od momentu zakupu naszej drukarki, poprzez jej rozruch aż po porady dotyczące drukowania. zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiadamy na wszelkie pytania.

Dołączane oprogramowanie oraz akcesoria
Wraz z Kreator Motion otrzymasz łatwe w obsłudze oprogramowanie Cura, z którym w intuicyjny sposób zaprojektujesz każdy wydruk. Dodatkowo w zestawie znajdziesz też kartę SD o pojemności 4GB, na której zmieścisz nawet 500 projektów najwyższej jakości.

Kompatybilna, wszechstronna i bezprzewodowa
Kreator Motion współpracuje ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi (Windows, OS X, Linux) oraz obsługuje najważniejsze formaty plików do druku: .stl oraz .obj. Twórz własne projekty, bądź pobieraj gotowe modele z Internetu i ciesz się wolnością tworzenia. Kreator Motion może pracować bez użycia komputera. Przenieś model wydruku za pomocą karty SD, lub prześlij go dzięki modułowi Wi-Fi ready.

Łatwa obsługa Plug & Play
Nasze urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka. Nie musisz czytać skomplikowanej instrukcji obsługi, składać czy konfigurować nowej drukarki w nieskończoność. Kreator Motion to także prosta i intuicyjna obsługa urządzenia bez potrzeby znajomości skomplikowanych technicznie komend. Korzystaj jak ze zwykłej drukarki – po prostu podłącz i drukuj.

Bezpieczeństwo i przedłużona gwarancja
Metalowa konstrukcja oraz zamykane komory drukowania i filamentu (materiału eksploatacyjnego) w Kreator Motion, gwarantują bezpieczny i płynny proces drukowania. Najwyższa jakość naszego urządzenia została potwierdzona certyfikatem CE, a gwarancję możesz przedłużyć z jednego roku do dwóch lat.