Geomagic Design X za pół ceny

Geomagic Design X za pół ceny

geomagic-design-promo

Masz już Geomagic Studio? Kup Geomagic Design X za pół ceny!

Dodaj Geomagic Design X do Twojego arsenału programów. Twórz idealne modele bryłowe na podstawie skanów 3D i zapisuj je do natywnych formatów SolidWorks, Siemens NX, Inventor, Pro/E i Creo.

Poszerzaj możliwości projektowe

Zamiast zaczynać od modelowania powierzchniowego rozpocznij od tworzenia brył bezpośrednio na podstawie zeskanowanej części. Twórz edytowalne, bazujące na cechach modele CAD i integruj je z istniejącym systemem projektowym.

Redukuj koszty

Wykorzystuj posiadane projekty bez konieczności ręcznej aktualizacji starych rysunków lub starannego ponownego wykonywania pomiarów aby przebudować istniejący model CAD. Redukuj kosztowne błędy złego dopasowania z innymi komponentami.

Pracuj dokładnie tak jak Twój CAD

Geomagic Design X to proste do nauki narzędzie. I rzeczywiście jeśli potrafisz projektować w programie CAD z pewnością będziesz potrafił poprawnie używać Geomagic Design X. Program wykorzystuje znane narzędzia bazujące na historii operacji znane w wielu systemach CAD w tym także zautomatyzowane narzędzie wyodrębniania cech bezpośrednio z danych otrzymanych ze skanera 3D.

Dlaczego powinienem kupić Geomagic Design X?

Geomagic Design X oferuje inne podejście do inżynierii odwrotnej w odniesieniu do programu Geomagic Studio. Podczas gdy Studio ma doskonałe możliwości w budowaniu powierzchni, Design X (wcześniej znany jako Rapidform XOR) umożliwia rozpoczęcie od bryły 3D by kolejno transferować model cecha po cesze do programu CAD. To perfekcyjne narzędzie w przypadku gdy posiadasz zeskanowaną część a chciałbyś ją szybko zamienić w pełni edytowalny posiadający cechy i historię operacji model bryłowy.

Ważne: Tylko do końca września (30 września 2013) Geomagic Design X (Rapidform XOR) dla użytkowników Geomagic Studio posiadających aktywny maintenance mogą otrzymać Design X za pół ceny!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się szczegóły promocji. Oferujemy doskonałe ceny na każdy program z naszej oferty w tym także szkolenie gratis!

By | 2017-10-24T08:27:02+00:00 Sierpień 21st, 2013|Design X, Geomagic, Inventor, NX, skanery 3d, skanowanie 3d, SolidWorks, Studio, Translatory CAD|0 Comments

About the Author: