Inżynieria odwrotna w SpaceClaim

Home/ANSYS SpaceClaim 2015/Inżynieria odwrotna w SpaceClaim

Inżynieria odwrotna w SpaceClaim

Inżynieria odwrotna w SpaceClaim – SpaceClaim Quick Talk: Physical Digital i reverse engineering

Senior application engineer Danil Lainchbury pracownik firmy Physical Digital omówi w jaki sposób i do jakich zadań wykorzystuje na co dzień program SpaceClaim. Wykorzystanie programu SpaceClaim poszerzyło prawie dwukrotnie operacje biznesowe dając jednocześnie użytkownikom możliwość pracy w niezwykle intuicyjnym programie do modelowania 3D oraz inżynierii odwrotnej części dostarczonych od Klientów.

“SpaceClaim jest świetny do tego czym się zajmujemy. Inżynieria odwrotna w SpaceClaim daje nam dziś prawie 40% naszego zysku.”

Firma Physical Digital specjalizuje się w skanowaniu bezkontaktowym przy wykorzystaniu skanera 3D światła białego (GOM ATOS) oraz systemu pomiarowego (TRITOP). Firma jest wiodącym biurem serwisowym dostarczającym na terenie UK usług pomiarowych i dedykowanych zaawansowanych rozwiązań pomiarowych w zastosowaniach przemysłowych.

SpaceClaim reverse engineering

Webinarium odbyło się:

  • Wtorek, 17 marca 2015.

Możesz zarejestrować się i obejrzeć nagranie z webinarium podczas którego Klient SpaceClaim firma Physical Digital zaprezentowała jak wykorzystuje program SpaceClaim do swoich zadań.

Uwaga!

Wymagana rejestracja – kliknij poniższy przycisk i zarejestruj się.

Zarejestruj się
By | 2017-10-24T08:26:58+00:00 Marzec 17th, 2015|ANSYS SpaceClaim 2015|Możliwość komentowania Inżynieria odwrotna w SpaceClaim została wyłączona

About the Author: