Revolution Slider Error: Slider with alias KeyShot-czym-jest not found.
Maybe you mean: '3d-space-home' or 'hdi-solutions' or 'hdi-advance' or 'flexscan3d' or 'hdi-100' or 'design-x'
Czym jest KeyShot 2017-10-24T08:26:55+00:00
Jak działa KeyShot
 
Czym się wyróżnia KeyShot

Szybki

Zamiast martwić się wieloma parametrami i czekać na wyniki KeyShot umożliwia Ci zobaczenie rezultatów w tym samym czasie gdy je wprowadzasz. Korzystając z mocy zainstalowanych procesorów KeyShot dostarcza wspaniałe zdjęcia na podstawie Twoich danych 3D. Im więcej masz procesorów tym szybszy jest Twój KeyShot! W dodatku nie musisz martwić się czy używać platformy PC czy Mac, nigdy nie będziesz musiał martwić się o specjalną kartę graficzną lub dedykowane sterowniki. KeyShot po prostu działa.

Łatwy

KeyShot nie wymaga do obsługi żadnego specjalisty. KeyShot posiada 6 głównych przycisków zamiast setek parametrów, opcji, suwaków czy regulatorów jakie można znaleźć w tradycyjnych programach renderujących. Jest perfekcyjnym narzędziem dla każdego kto jest lub chce być zaangażowany w tworzenie danych 3D data: projektanci przemysłowi, inżynierowie mechanicy, profesjonaliści marketingu, fotografowie, eksperci CG. Jedynym ograniczeniem jest Twoja kreatywność. Odkryj czym jest KeyShot.

Niezwykły

KeyShot jest jedynym programem renderującym certyfikowanym przez CIE (International Commission on Illumination). Wykorzystując naukowo opracowane dokładne materiały i rzeczywiste oświetlenie, KeyShot zapewnia najbardziej dokładne zdjęcia w przeciągu kilku sekund. A kiedy połączysz sceny 3D ze zdjęciem, możesz osiągnąć niezwykłe i niesamowite rezultaty, o których nigdy nawet wcześniej nie myślałeś. Oto właśnie czym jest KeyShot – niezwykły rendering w przeciągu minut.

Testuj program KeyShot

Pobierz trial
Pobierz trial