Konstrukcje blachowe w SpaceClaim: szybkie tworzenie rozwinięć.

Home/konstrukcje blachowe, spaceclaim engineer, webinarium/Konstrukcje blachowe w SpaceClaim: szybkie tworzenie rozwinięć.

Konstrukcje blachowe w SpaceClaim: szybkie tworzenie rozwinięć.

Program SpaceClaim posiada unikatowe i jednocześnie niezwykle szybkie oraz wydajne narzędzia projektowania, dzięki którym użytkownik tworzy konstrukcje blachowe w przeciągu krótkiej chwili a rozwijając je na arkusz blachy bardzo szybko czyni je gotowymi do produkcji.

Konstrukcje blachowe szybkie tworzenie rozwinięć

W tym webinarium przedstawimy jak w SpaceClaim będziesz mógł:

  • Rozwijać konstrukcje blachowe importowane  z takich formatów jak STEP, IGES, oraz innych natywnych formatów CAD
  • Naprawiać powierzchnie nawet takie które nie mają ujednoliconej grubości czy połaczęń lub które nie są poprawnie utworzone
  • Korygować konstrukcję blachową w celu wyeliminowania nakładających się na siebie obszarów rozwinięć
Odkryliśmy, że narzędzia konstrukcji blachowych w SpaceClaim połączone z krótkim czasem nauki programu oraz łatwością używania są najlepszym rozwiązaniem pomocnym naszym Klientom w szybszym dostarczaniu produktów do sprzedaży.
Burke Doar, VP Sales, Trumpf

Zobacz webianrium SpaceClaim dotyczące tworzenia konstrukcji blachowych. Dowiesz się jak przyspieszyć wykonywane zadania o 2 do 5 razy. Konstrukcje blachowe tworzenie i edycja nie była jeszcze nigdy tak proste i wygodne!

Nagranie pochodzi z sesji jaka odbyła się w 20 lutego 2014. Serdecznie zapraszamy!

Zobacz wideo

Odkryj świat SpaceClaim.

By | 2017-10-24T08:27:00+00:00 Luty 24th, 2014|konstrukcje blachowe, spaceclaim engineer, webinarium|Możliwość komentowania Konstrukcje blachowe w SpaceClaim: szybkie tworzenie rozwinięć. została wyłączona

About the Author: