SpaceMouse Wireless

Home/Myszki 3DConnexion/SpaceMouse Wireless
SpaceMouse Wireless 2017-10-24T08:26:55+00:00

SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Wireless

Pierwsza na świecie bezprzewodowa Myszka 3D – pobierz ulotkę SpaceMouse Wireless | Kup SpaceMouse Wireless

Ze SpaceMouse Wireless w ręku możesz swobodnie rozwijać swą kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie.

SpaceMouse_wireless_iso-left_03_white

Doskonała nawigacja w 3D

Jeśli pracujesz w 3D, standardowa myszka i klawiatura nigdy nie osiągną poziomu intuicyjnej kontroli, który gwarantuje myszka 3D SpaceMouse Wireless. To ekskluzywne, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.

Bezprzewodowa wolność

Po raz pierwszy opatentowana przez 3Dconnexion technologia 6 stopni swobody ruchu została połączona z technologią bezprzewodową 2.4GHz firmy 3Dconnexion, by stworzyć zaawansowane urządzenie bez kabla. Podłaczenie SpaceMouse Wireless nie mogłoby być prostsze. Wystarczy po prostu włączyć mikrostyk do PC lub Mac’a by korzystać z rzeczywistego połączenia z treściami 3D.

image001

Szybkie ładowania akumulatora

Czas działania myszki 3D SpaceMouse Wireless nigdy nie będzie problemem, dzięki imponująco żywotnej baterii (nawet do miesiąca pracy) oraz rozwiązaniu, które pozwala korzystać z urządzenia również za pomocą przewodu. Załączony kabel mikro-USB służy do ładowania urządzenia i jednoczesnego przesyłania danych. Wystarczy podłączyć urządzenie i kontynuować pracę.

Żywotność baterii do jednego miesiąca pracy, przy 8 godzinach pracy przez 5 dni w tygodniu.

Stylowy wygląd

Wszystkie elementy urządzenia SpaceMouse Wireless są perfekcyjnie wykonane, począwszy od małej i solidnej stalowej podstawy na wygodnie umiejscowionych przyciskach skończywszy.

Łatwość użycia

Każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji.

 

 • Zaawansowana Nawigacja 3D – Intuicyjna i precyzyjna nawigacja cyfrowymi modelami i widokami w przestrzeni trójwymiarowej, z wykorzystaniem czujnika z opatentowaną przez 3Dconnexion technologą sześciu stopni swobody ruchu
 • Bezprzewodowa Wolność – bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion zapewnia bezpośrednie, rzeczywiste, płynne połączenie z treściami 3D
 • Szybkie Ładowanie – opakowanie produktu zawiera kabel z mikro-USB, który ładuje wbudowany akumulator, zachowując wszystkie dane i ustawienia. Wystarczy podłączyć i kontynuować pracę.
 • Stylowy Wygląd – niewielki rozmiar, elegancka, gładka stalowa podstawa, dwa przyciski
 • Łatwość Użycia – każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji
 • Opatentowany przez 3Dconnexion sensor wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)
 • Bezprzewodowa technologia 3Dconnexion 2.4GHz
 • Opcjonalne podłączenie przez Mikro-USB (dołączony kabel). Równoczesne ładowanie baterii i danych
 • Wymiary: 78x78x54mm / 3.1×3.1×2.1
 • Waga: 440g / 0.97lb
 • 2 lata gwarancji

Microsoft Windows, OS X, Linux, Unix.

Więcej informacji na www.3dconnexion.com/operatingsystems