Naprawa geometrii CAD w SpaceClaim

Naprawa geometrii CAD w SpaceClaim

Naprawa geometrii CAD w SpaceClaim

– musisz to zobaczyć!

Webinarium – Jak szybko naprawić i edytować uszkodzoną geometrię CAD w SpaceClaim!

Idealnym rozwiązaniem przy modelowaniu 3D i produkcji jest posiadanie efektywnego i sprawnego narzędzia dla poszczególnych procesów, od projektu do samej produkcji.  W rzeczywistości modele 3D rzadko są od razu gotowe do kolejnego etapu produkcji. Zakłócenia geometrii mogą powodować na przykład rozpad siatki lub niewłaściwe działanie urządzeń CAM ostatecznie prowadząc do przestojów i opóźnień w produkcji. Nasze webinarium pokaże Wam jak wykorzystać specjalistyczne narzędzia SpaceClaim do bezpośredniego oczyszczenia uszkodzonej geometrii przez analizę, edycję i naprawę brył bez względu na rodzaj pliku.  Zobaczycie w jaki sposób łatwość użycia  sprawi, że naprawa geometrii może być 2-5 razy szybsza niż przy użyciu innych narzędzi dostępnych na rynku. Naprawa geometrii CAD w SpaceClaim dla każdego projektanta CAD i analityka CAE. 
Obejrzyj nagranie wideo z darmowego webinarium i dowiedz się więcej o niezwykłych możliwościach narzędzi SpaceClaim do naprawy uszkodzonej geometrii.

Obejrzyj!
Obejrzyj już dziś!

Kiedy?

Webinarium odbyło się w czwartek, 10 lipca 2014, godzina 19:00 (13:00 EDT)

Repair_faces_174x99

Naprawa uszkodzonej geometrii CAD w SpaceClaim

 

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium SpaceClaim?

  • Poznasz konkretne zastosowania z zakresu współpracy online.
  • Jeśli się zarejestrujesz i zapomnisz wziąć udział w webinarium po prezentacji otrzymasz link do oglądnięcia nagrania z prezentaji (z możliwością pobrania filmu na dysk).
  • Ponieważ webinarium jest darmowe.
  • Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać rozszerzając swoją wiedzę.

Odkryj świat SpaceClaim.

O firmie SpaceClaim

SpaceClaim to wiodący dostawca programu CAD z zakresu modelowania bezpośredniego dostarczający najlepsze inżynierskie rozwiązanie w zakresie projektowania i wytwarzania. SpaceClaim to pierwszy tak prosty w nauce i codziennej pracy program CAD, w dodatku całkowicie niezależny od innych platform projektowych. W ten sposób inżynierowie oraz specjaliści z zakresu produkcji mogą szybko tworzyć nowe projekty i koncepcje, manipulować i edytować istniejącą geometrię 2D i 3D, bez ograniczeń skomplikowanych tradycyjnych programów CAD. Klientami używającymi program SpaceClaim są między innymi: Toyota Motor Corporation, Samsung Electronics, Nokia Siemens Networks, Bosch, TE Connectivity, BorgWarner, Medtronic, Lotus Cars, Sharp, Ford Motor Company, LG Electronics, Eaton, K2 Medical Systems, Emhart Glass, GE Aviation, Carl Zeiss, General Dynamics, oraz U.S. Navy. SpaceClaim to prywatna firma, której założycielami i fundatorami są Borealis Ventures, Kodiak Venture Partners, North Bridge Venture Partners oraz Needham Capital.

By | 2017-10-24T08:26:59+00:00 Lipiec 7th, 2014|analiza cae, naprawa geometrii cad, spaceclaim engineer, usuwanie cech, webinarium|Możliwość komentowania Naprawa geometrii CAD w SpaceClaim została wyłączona

About the Author: