Odkryj DesignSpark Mechanical

Odkryj DesignSpark Mechanical

DesignSpark Mechanical to darmowy intuicyjny nowy program do modelowania 3D oferowany przez RS Components / Allied Electronics.

DesignSpark Mechanical został utworzony jako narzędzie o znacznym wpływie w świecie rozwoju produktu. To szybkie i proste w użyciu narzędzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, zachęca do kreatywności i wyposażenia wszystkich inżynierów w możliwość projektowania w 3D.

Program jest całkowicie za darmo ponieważ producent chce wspomóc inżynierów w projektowaniu 3D bez żadnych barier i ograniczeń.

5 powodów dla których warto pobrać DesignSpark Mechanical

  1. Zwiń i schowaj papie (i wszystkie stare rysunki 2D). Projektuj swoje obudowy, PCB lub modele bryłowe w środowisku 3D.
  2. Prosty w nauce. DesignSpark Mechanical cechuje potężne środowisko i intuicyjne modelowanie bezpośrednie CAD, co oznacza, że każdy inżynier może tworzyć geometrię bez ograniczeń i więzów znanych z systemów parametrycznych – nie musisz być ekspertem CAD!
  3. Dostęp do kluczowych komponentów. Połącz Twoją kreatywność z komponentami dostęnymi z bibliotek RS Components oraz Allied Electronics.
    DesignSpark-Mechanical-kluczowe-komponenty
  4. Oszczędzaj czas. Usuwaj ograniczenia i spowolnienia przez dokonywanie zmian i uzupełnień w swoim projekcie w czasie kilku sekund. Już nie musisz czekać na zespół projektowy aż wprowadzi konieczne zmiany przy użyciu skomplikowanych narzędziach CAD bazujących na historii operacji.
  5. Całkowicie za darmo. To nie jest czasowa akcja ani ograniczenie funkcjonalne. DesignSpark Mechanical to kompletny zestaw narzędzi dostępny dla każdego – za darmo.

Pozostałe kluczowe funkcjonalności DesignSpark Mechanical

Tworzenie bardzo szczegółowych i zwymiarowanych modeli oraz zespołów części
DesignSpark-Mechanical-szczegolowe-projekty

DesignSpark-Mechanical-koncepcje

Twórz profesjonalne rysunki koncepcyjne i asystuj podczas tworzenia rozmów o ofercie

Śledź zestawienia materiałów BOM i pobieraj zestawienia komponentów wraz z ich ceną bezpośrednio z RS Components i Allied Electronics

DesignSpark-Mechanical-BOM

DesignSpark-Mechanical-STL

Eksportuj swoje projekty do formatu STL by następnie drukować je na drukarce 3D
Wbudowany interfejs narzędzi EDA to możliwość importu Twoich obwodów z formatu IDF

DesignSpark-Mechanical-EDA

Firma RS Components / Allied Electronics chce by każdy inżynier posiadał dostęp do narzędzi 3D – bez ograniczeń, za darmo, by mógł tworzyć swoje projekty i realizować własne idee. DesignSpark Mechanical to bardzo funkcjonalne narzędzie projektowe stworzone do szybkiego tworzenia wspaniałych produktów.

Dziś ten program DesignSpark Mechanical jest prezentem dla wszystkich inżynierów i projektantów – to niezwykłe narzędzie jest dostępne za darmo!

Pobierz DesignSpark Mechanical

Darmowy program 3D DesignSpark Mechanical

Program DesignSpark Mechanical wraz z bibliotekami RS Components oraz Allied Electronics to darmowe, nowoczesne narzędzie dla każdego inżyniera projektującego w 3D!
Pobierz DesignSpark Mechanical
By | 2017-10-24T08:27:02+00:00 Wrzesień 17th, 2013|DesignSpark, dokumentacja płaska, modelowanie koncepcyjne, spaceclaim engineer, translatory cad|0 Comments

Share This Story, Choose Your Platform!

About the Author: