Projektowanie maszyn w SpaceClaim

Home/3d, cae, spaceclaim engineer, webinarium, zespół części/Projektowanie maszyn w SpaceClaim

Projektowanie maszyn w SpaceClaim

Projektowanie maszyn w SpaceClaim – darmowe webinarium.

 

Zarejestruj się!

 

Kiedy?

Webinarium odbędzie się w czwartek, 21 sierpnia 2014, godzina 19:00

SpaceClaim-A3D-2_201x148

Projektowanie maszyny to skomplikowany proces, który do pełni sukcesu wymaga elastyczności w działaniu. W dzisiejszych czasach zasadnicze znaczenie dla zachowania konkurencyjności ma możliwość łatwego i taniego sprawdzenia zgodności ze specyfikacją nowo stworzonego projektu jak i modyfikacji istniejącego.

W naszym webinarium pt.: „Projektowanie maszyn w SpaceClaim” pokażemy jak wykorzystać SpaceClaim do przerysowania starych projektów i stworzenia nowego, innowacyjnego produktu na jego podstawie poprzez:

  • tworzenie części od podstaw przy użyciu szybkich i łatwych w użyciu narzędzi w SpaceClaim;
  • import posiadanego złożenia części z możliwością zmiany jego przeznaczenia i działania przez modyfikację istniejących elementów, import nowych części lub tworzenie zupełnie nowych komponentów w złożeniu dla zaoszczędzenia czasu i zwiększenia wydajności;
  • identyfikację i naprawę konfliktów mechanizmów poprzez dynamiczną symulację ruchu za pomocą dodatku Algoryx’s Dynamics for SpaceClaim;
  • tworzenie rysunku złożenia z zestawieniem materiałów do sporządzenia zamówienia.

Zarejestruj się już dziś by poznać możliwości SpaceClaim w innowacyjnym i wydajnym projektowaniu maszyn. Projektowanie maszyn w SpaceClaim.

Darmowe webinarium

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium SpaceClaim?

  • Poznasz konkretne zastosowania z zakresu współpracy online.
  • Jeśli się zarejestrujesz i zapomnisz wziąć udział w webinarium po prezentacji otrzymasz link do oglądnięcia nagrania z prezentaji (z możliwością pobrania filmu na dysk).
  • Ponieważ webinarium jest darmowe.
  • Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać rozszerzając swoją wiedzę.
Odkryj świat SpaceClaim.

O firmie SpaceClaim

SpaceClaim to wiodący dostawca programu CAD z zakresu modelowania bezpośredniego dostarczający najlepsze inżynierskie rozwiązanie w zakresie projektowania i wytwarzania. SpaceClaim to pierwszy tak prosty w nauce i codziennej pracy program CAD, w dodatku całkowicie niezależny od innych platform projektowych. W ten sposób inżynierowie oraz specjaliści z zakresu produkcji mogą szybko tworzyć nowe projekty i koncepcje, manipulować i edytować istniejącą geometrię 2D i 3D, bez ograniczeń skomplikowanych tradycyjnych programów CAD. Klientami używającymi program SpaceClaim są między innymi: Toyota Motor Corporation, Samsung Electronics, Nokia Siemens Networks, Bosch, TE Connectivity, BorgWarner, Medtronic, Lotus Cars, Sharp, Ford Motor Company, LG Electronics, Eaton, K2 Medical Systems, Emhart Glass, GE Aviation, Carl Zeiss, General Dynamics, oraz U.S. Navy. SpaceClaim to prywatna firma, której założycielami i fundatorami są Borealis Ventures, Kodiak Venture Partners, North Bridge Venture Partners oraz Needham Capital.

By | 2017-10-24T08:26:58+00:00 Sierpień 19th, 2014|3d, cae, spaceclaim engineer, webinarium, zespół części|Możliwość komentowania Projektowanie maszyn w SpaceClaim została wyłączona

About the Author: