Skaner 3D HDI 120 2017-10-24T08:26:54+00:00

 Skaner 3D HDI 120 – dostarczaj dokładne i powtarzalne wyniki skanowania 3D

Skaner 3D HDI 120 to najmniejszy zaawansowany system skanowania 3D wykorzystujący technologię projekcji światła niebieskiego diody LED. Skaner 3D HDI 120 przeznaczony jest dla wymagających odbiorców, którzy chcieliby zastosować skaner 3D w środowisku przemysłowym, którym zależy na dokładnych i powtarzalnych wynikach skanowania 3D. HDI 120 idealnie nadaje się do wykorzystania w inżynierii odwrotnej, kontroli jakości, pomiarach, wizualizacji. HDI 120 jest w pełni skalibrowany, nie wymaga stosowania żadnej procedury kalibracyjnej ani dodatkowego sprzętu. Wykonie skanera 3D jest z litego aluminium, dzięki czemu urządzenie jest odporne całkowicie na kurz i wodę, obudowa w standardzie IP67, co potwierdza możliwość wykorzystania skanera 3D nawet w bardzo trudnych warunkach przemysłowych.

Skaner 3D HDI 120 – system wysokiej wydajności skanowania 3D

0.3

sekundy na skan
wykonany w pełnym zakresie pomiarowym

Rozdzielczość:

aż do 985000 punktów
(1.97 miliona poligonów)

Skaner 3D HDI 120 pobiera wysokiej jakości wyniki pomiaru z prędkością 0.3 sekundy/skan. Jest niezwykle szybki, wydajny, z możliwością podłączenia do systemu IT poprzez interfejs GigaBit Ethernet. Rozwiązanie wysoce skalowalne przez możliwość zastosowania do pracy grupowej – kilka urządzeń pracujących jednocześnie.

Prosta integracja z systemem i urządzeniami rozbudowanych możliwości skanowania 3D

hdi-120-prostata-integracji

Skaner 3D HDI 120 bardzo łatwo zintegrować z istniejącą infrastrukturą lub wprowadzić możliwości skanowania 3D w istniejący system pracujących urządzeń. Technologia skanowania 3D obejmuje prostą do zaimplementowania  i wykorzystania bibliotekę SDK oraz opcję zarządzania pracą urządzenia dzięki czemu użytkownik dostaje pełną nad nim kontrole.

Gotowy do zadań skanowania 3D tuż po podłączeniu do PC

Skaner 3D HDI 120 potrafi pobrać milion punktów pomiarowych tuż po wykonaniu kilku prostych kroków. Wystarczy podłączyć system, zainstalować program na komputerze i … skaner jest gotowy do pracy.

Tak jak pozostałe skanery z rodziny HDI nowy skaner 3D HDI 120 wyposażony jest standardowo w niezwykle funkcjonalny program FlexScan3D, w którym użytkownicy mogą rozpocząć procedurę skanowania 3D, przetwarzać dane 3D czy wykorzystać szybkie, intuicyjne i bardzo przydatne narzędzia edycji. Dodatkowo użytkownik może wyrównywać, scalać skany ze sobą oraz zapisywać otrzymane modele 3d jako pliki w odpowiednich formatach (stl, obj, ply, asc i inne). Przeczytaj więcej na temat programu FlexScan3D.