Skróć czas przygotowania produkcji

Skróć czas przygotowania produkcji

Temat Additive Manufacturing odnosi się unikatowych rozwiązań w zakresie narzędzi, bez których inżynierowie firm produkcyjnych bardzo szybko odkryją co to ból głowy i stres podczas tworzenia szybkich prototypów, form, dopasowanych narzędzi czy badania funkcjonalności modeli.

Bez znaczenie jest to czy inżynier zamierza tworzyć wodoszczelne (zamknięte, bez dziur) pliki STL, szybko tworzyć uchwyty czy nawet zmieniać grubość ścian modelu by następnie skorzystać z technologii druku 3D ważne, że przy wykorzystaniu programu SpaceClaim wyposażony jest w zestaw właściwych narzędzi by produktywnie drukować w 3D.

W tym seminarium zaprezentujemy dlaczego SpaceClaim jest niezbędnym narzędziem, dzięki któremu szybko przejdziesz od modelu 3D do pełnego wydruku 3D.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinarium, które odbyło się 31 października 2013: Skróć czas przygotowania produkcji

Uwaga wymagana rejestracja na stronie webinarium: Skróć czas przygotowania produkcji.

By | 2017-10-24T08:27:01+00:00 Październik 28th, 2013|3d, modelowanie 3d, modelowanie koncepcyjne, spaceclaim engineer, webinarium|0 Comments

About the Author: