SpaceClaim komunikacja 3D

Z SpaceClaim komunikacja 3D jest łatwa i skuteczna

Wiemy, że nie ma jednego dobrego i idealnego rozwiązania dla inżynierów umożliwiającego prostą współpracę w zakresie komunikacji i podejmowania decyzji na podstawie modeli CAD 3D. Jeśli chodzi o 3D zarówno modelowanie jak i edycję inżynierowie powinni zawsze wybierać najlepsze rozwiązanie by móc się łatwo dzielić danymi z dostawcami i swoimi klientami, po to by łatwiej można było wymieniać pliki, projekty i modele oraz wprowadzać w nich żądane zmiany.
SpaceClaim komunikacja 3D
Zarezerwuj miejsce na naszym darmowym webinarium już dziś, aby odkryć niezwykłe narzędzia wbudowane w program SpaceClaim dzięki którym odkryjesz na nowo jak współpracować i komunikować się w 3D.
W tym seminarium pokażemy Ci:
  • LiveReview: udostępnianie sesji projektowej w 3D w SpaceClaim, czyli interaktywna sesja CAD dla każdego połączonego z sesją inżyniera, który może się teraz w pełni angażować się i tworzyć geometrię interaktywnie razem z inżynierem w tym samym czasie na jednym modelu. SpaceClaim to jedyna firmą oferującą tak nowoczesne rozwiązanie.
  • Web Viewer: darmowa przeglądarka plików 3D.
  • znaczniki 3D: tworzenie dokumentu, który rejestruje zmiany na modelu 3D i tworzy mapę kolorów wprowadzanych zmian „jest/było” w zakresie wymiarów (kolorowa identyfikacja różnic).
  • 3D PDF: Import/Eksport PDF 3D – jeszcze nigdy współdzielenie geometrii CAD nie było tak proste.

 

Zarejestruj się i dołącz do tego seminarium, aby zobaczyć, jak SpaceClaim z modułem współpracy 3D umożliwia podejmowanie decyzji z dowolnego miejsca każdemu użytkownikowi.

Zapraszamy w czwartek, 3 kwietnia 2014 | godzina 19.00 .

Zarejestruj się

Dlaczego warto wziąć udział w webinarium SpaceClaim?

  • Poznasz konkretne zastosowania z zakresu współpracy online.
  • Jeśli się zarejestrujesz i zapomnisz wziąć udział w webinarium po prezentacji otrzymasz link do oglądnięcia nagrania z prezentaji (z możliwością pobrania filmu na dysk).
  • Ponieważ webinarium jest darmowe.
  • Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać rozszerzając swoją wiedzę.

Odkryj świat SpaceClaim.

 

O firmie SpaceClaim

SpaceClaim to wiodący dostawca programu CAD z zakresu modelowania bezpośredniego dostarczający najlepsze inżynierskie rozwiązanie w zakresie projektowania i wytwarzania. SpaceClaim to pierwszy tak prosty w nauce i codziennej pracy program CAD, w dodatku całkowicie niezależny od innych platform projektowych. W ten sposób inżynierowie oraz specjaliści z zakresu produkcji mogą szybko tworzyć nowe projekty i koncepcje, manipulować i edytować istniejącą geometrię 2D i 3D, bez ograniczeń skomplikowanych tradycyjnych programów CAD. Klientami używającymi program SpaceClaim są między innymi: Toyota Motor Corporation, Samsung Electronics, Nokia Siemens Networks, Bosch, TE Connectivity, BorgWarner, Medtronic, Lotus Cars, Sharp, Ford Motor Company, LG Electronics, Eaton, K2 Medical Systems, Emhart Glass, GE Aviation, Carl Zeiss, General Dynamics, oraz U.S. Navy. SpaceClaim to prywatna firma, której założycielami i fundatorami są Borealis Ventures, Kodiak Venture Partners, North Bridge Venture Partners oraz Needham Capital.

By | 2017-10-24T08:26:59+00:00 Kwiecień 3rd, 2014|3d, druk 3d, modelowanie 3d, modelowanie koncepcyjne, naprawa geometrii cad, spaceclaim engineer, webinarium, wizualizacja 3d|Możliwość komentowania SpaceClaim komunikacja 3D została wyłączona

About the Author: