SpaceClaim 2017-10-24T08:26:57+00:00

SpaceClaim Engineer: Twoje zadania modelowania 3D rozwiążesz szybciej.

Dzięki programowi SpaceClaim wierzymy, że technologia powinna pracować dla Ciebie, a nie Ty dla technologii. Technologia, którą używasz powinna Ci służyć i czynić Twoje zadania prostszymi.

SpaceClaim umożliwia każdemu tworzenie, edycję oraz naprawę geometrii bez konieczności martwienia się w jakiej technologii została utworzona. Dzięki wykorzystaniu programu SpaceClaim praca z danymi 3D staje się szybsza, prostsza, elastyczna i co najważniejsze przynosi dużo satysfakcji nieważne gdzie i na jakim etapie projektowania zostanie on wykorzystany.

Użytkownicy SpaceClaim potrafią:

  • edytować, naprawiać i tworzyć dowolną geometrię bez martwienia się skąd pochodzą pliki
  • zwiększają swoją produktywność przez usunięcie wielu problemów spowalniających działanie przedsiębiorstw
  • manipulują geometrią CAD szybciej, łatwiej i jeszcze bardziej intuicyjnie osiągając pozytywne wyniki w krótszym czasie. Nie muszą zmagać się z geometrią a swój zaoszczędzony czas mogą poświęcić swój czas na zadania związane z produkcją, wytwarzaniem, analizą czy modelowaniem koncepcyjnym.

Świat modelowania 3D jest nie tylko ciekawy, ale i bardzo bogaty w intuicyjne funkcje tworzenia i edytowania geometrii CAD. Teraz SpaceClaim potrafi znacznie więcej by umożliwić inżynierom pracę na najwyższym poziomie w branży: samochodowej, obróbki NC, szybkiego prototypowania, inżynierii odwrotnej, drukowania 3D. Idealnie sprawdzi się w warsztacie, narzędziowni, zespole projektowym CAD czy w gronie analityków CAE.

SpaceClaim to światowy lider w szybkości projektowania, a jednocześnie najbardziej innowacyjny spośród programów w modelowaniu 3D. Niezrównana prostota obsługi, szybkość działania, elastyczność i skuteczne projektowanie to główne atuty programu.

Odkryj świat SpaceClaim.

O firmie SpaceClaim

SpaceClaim to wiodący dostawca programu CAD z zakresu modelowania bezpośredniego dostarczający najlepsze inżynierskie rozwiązanie w zakresie projektowania i wytwarzania. SpaceClaim to pierwszy tak prosty w nauce i codziennej pracy program CAD, w dodatku całkowicie niezależny od innych platform projektowych. W ten sposób inżynierowie oraz specjaliści z zakresu produkcji mogą szybko tworzyć nowe projekty i koncepcje, manipulować i edytować istniejącą geometrię 2D i 3D, bez ograniczeń skomplikowanych tradycyjnych programów CAD. Klientami używającymi program SpaceClaim są między innymi: Toyota Motor Corporation, Samsung Electronics, Nokia Siemens Networks, Bosch, TE Connectivity, BorgWarner, Medtronic, Lotus Cars, Sharp, Ford Motor Company, LG Electronics, Eaton, K2 Medical Systems, Emhart Glass, GE Aviation, Carl Zeiss, General Dynamics, oraz U.S. Navy. SpaceClaim to prywatna firma, której założycielami i fundatorami są Borealis Ventures, Kodiak Venture Partners, North Bridge Venture Partners oraz Needham Capital.