SpaceClaim Viewer

Home/SpaceClaim/SpaceClaim Viewer
SpaceClaim Viewer 2017-10-24T08:26:54+00:00

SpaceClaim Viewer – darmowa przeglądarka plików SpaceClaim

Chciałbyś współdzielić pliki wykonane w programie ANSYS SpaceClaim 2015 ze swoim Klientem, ale on nie używa programu do modelowania 3D lub posiada alternatywny program do modelowania 3D? Jeśli tak spróbuj wykorzystać darmową webową przeglądarkę plików SpaceClaim Viewer, dzięki której każdy może otwierać projekty, a jednocześnie nie ma konieczności pobierania żadnego oprogramowania.

spaceclaim-darmowa-przegladarka-plikow-3dKliknij w link by przejść do darmowej webowej przeglądarki plików SpaceClaim Viewer.

SpaceClaim Viewer – pobierz desktopową darmową przeglądarkę plików

Jeśli konieczne jest korzystanie z aplikacji zainstalowanej na lokalnej maszynie PC pobierz wersję instalacyjną. SpaceClaim Viewer to mała, lekka aplikacja, która dostarcza nie tylko interfejs do przeglądania plików, ale również rozszerzenie dla Microsoft Windows dzięki czemu będziesz mógł przeglądać dokumenty SpaceClaim bezpośrednio w folderach czy załącznikach do emaili bez konieczności każdorazowego otwierania tych plików.

Podgląd plików w Windows Explorer oraz Microsoft Outlook działa tyko w nowszych systemach operacyjnych: Microsoft Vista, Windows 7 i Windows 8.1.
Pamiętaj

Sprawdź, aby się upewnić czy Twój system spełnia wymagania programu SpaceClaim. Następnie wypełnij formularz i prześlij go do nas by móc pobrać SpaceClaim Viewer.

Sprawdź, aby się upewnić czy Twój system spełnia wymagania programu SpaceClaim. Następnie wypełnij formularz i prześlij go do nas by móc pobrać SpaceClaim Viewer.

Imię i nazwisko

Adres email | pole wymagane do przesłania licencji SpaceClaim Viewer

Czy wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości z firmy 3D SPACE | wymagane by otrzymać licencję na email

Numer telefonu | wymagany do kontaktu

Dodatkowa wiadomość