SpaceMouse Pro Wireless

SpaceMouse Pro Wireless

SpaceMouse Pro Wireless

Przedstawiamy nowy produkt: SpaceMouse Pro Wireless.

Zaawansowana nawigacja 3D.

Maksymalna wydajność.

Ergonomia światowej klasy.

Dwumiesięczna żywotność baterii.

Co jeszcze można powiedzieć …

 

Zobacz stronę produktową bezprzewodowej myszki 3D SpaceMouse Pro Wireless.

smpw-0

Całkowita bezprzewodowa swoboda

Bez okablowania. Bez ograniczeń. SpaceMouse Pro Wireless zapewnia rzeczywiste połączenie z materiałem 3D dzięki bezprzewodowej technologii 2.4 GHz firmy 3Dconnexion. Bateria SpaceMouse Pro Wireless działa do dwóch miesięcy codziennej pracy1. Gdy potrzebuje ładowania wystarczy podłączyć kabel USB i można kontynuować pracę.

 1Żywotność baterii do 2 miesięcy w oparciu o 8 osiem godzin ciągłej pracy dziennie, 5 dni w tygodniu

↑ Do góry

Zaawansowana Nawigacja 3D

Poznaj swój projekt 3D jeszcze głębiej. Opatentowana przez 3Dconnexion technologia sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) użyta w SpaceMouse Pro Wireless gwarantuje naturalne uczucie nawigacji 3D, skierowane specjalnie dla profesjonalistów.

↑ Do góry

smpw-01

smpw-1

Maksymalna wydajność

Pracuj wydajniej, lecz nie ciężej. SpaceMouse Pro Wireless automatycznie rozpoznaje środowisko aplikacji i przypisuje odpowiednie komendy do czterech wygodnych inteligentnych klawiszy funkcyjnych.

↑ Do góry

Minimalizuj ilość ruchów ręką

Oglądaj swoje dzieło z każdej strony

Wyłapuj błędy, sprawdzaj alternatywne pomysły, prezentuj swoje projekty bardziej efektywnie – wszystko to dzięki użytej w SpaceMouse Pro Wireless nawigacji 6DoF i klawiszom szybkiego widoku.

Oszczędzaj swój czas

Wygodnie rozmieszczone klawisze pomocnicze klawiatury zapewniają szybki i łatwy dostęp do funkcji Control, Alt, Shift i Esc, co redukuje czas potrzebny na przenoszenie ręki na klawiaturę.

↑ Do góry

smpw-2

smpw-3

 Ergonomia światowej klasy

SpaceMouse Pro Wireless wyposażony jest w pełnowymiarowe miejsce na nadgarstek, które gwarantuje maksymalny komfort pracy. Każdy z 15 wygodnych, w pełni programowalnych klawiszy, jest idealnie spozycjonowany, co zapewnia maksymalna wydajność.

↑ Do góry

Elastyczne połączenie

Urządzenie można połączyć z komputerem albo przez odbiornik mikro-USB, albo przez dwu-portowy rozdzielacz USB (standardowe wyposażenie). Dzięki możliwości wyboru jednego z dwóch kabli USB prościej jest podłączyć i ładować SpaceMouse Pro Wireless, niezależnie od organizacji biurka.

↑ Do góry

smpw-4

smpw-5

Nowy sterownik 3Dconnexion

3DxWare® 10 pozwala dostosować i zoptymalizować SpaceMouse Pro Wireless w celu osiągnięcia maksymalnej wydajności. W prosty sposób dopasuj ustawienia i przyciski urządzenia do swojej aplikacji i potrzeb. Skorzystaj z zupełnie nowych rewelacyjnych funkcji. Projektuj, twórz i nawiguj w całkowicie nowy sposób. Stwórz swoją własną myszkę 3D dzięki 3DxWare 10. To nie jest zwykły sterownik. To profesjonalne wspracie twojej pracy.

↑ Do góry

Dowiedz się pierwszy

Jesteś zainteresowany nowym SpaceMouse Pro Wireless?

Po prostu skontaktuj się z nami.

SpaceMouse Pro Wireless jest już dostępny w magazynie 3D SPACE .

↑ Do góry

 

 

By | 2017-10-24T08:26:59+00:00 Sierpień 11th, 2014|3dconnexion, manipulatory 3D, myszki 3d, Spacemouse pro wireless|Możliwość komentowania SpaceMouse Pro Wireless została wyłączona

About the Author: