Szybka edycja plików cad

Inżynierski świat to rzeczywistość multi-CAD, pliki CAD przesyłane są między dostawcami, wykonawcami i projektantami. Często przesyłane są to w jedną to w drugą stronę lub tworzą obieg zamknięty wymiany plików. Z tego powodu wielokrotnie inżynier czuje się jak w komunikacyjnym tornado, a wprowadzenie zmian w plikach CAD bez historii operacji nie jest możliwe przy wykorzystaniu tradycyjnych programów inżynierskich.

Szybka edycja plików CAD

SpaceClaim to właściwe narzędzie do edycji dowolnych plików CAD ponieważ u podstaw jego powstania była możliwość edycji geometrii bez historii operacji jak Step, Iges, Parasolid, Acis, lub dowolnych innych jakimi posługują się dziś inżynierowie i twórcy. Co więcej często tak się zdarza, że korzystanie z wbudowanych translatorów CAD powoduje przedostanie się do struktury CAD błędów powierzchni i krawędzi a to już jest poważny problem w zakresie codziennej pracy inżyniera. Prawda jest taka, że każda geometria CAD jest mało inteligentna poza SpaceClaim, ale to dzięki temu właśnie programowi i wbudowanym narzędziom będziesz w stanie edytować dowolne pliki CAD.

Zobacz darmowe webinarium SpaceClaim by dowiedzieć się jak edytować i przywracać modele bez historii operacji do inżynierskiego życia.

Nagranie pochodzi z dnia 6 luty 2014 | godzina 19:00

Zobacz nagranie z webinarium

Odkryj świat SpaceClaim.

By | 2017-10-24T08:27:00+00:00 Styczeń 28th, 2014|3d, modelowanie 3d, modelowanie koncepcyjne, naprawa geometrii cad, spaceclaim engineer, translatory cad, usuwanie cech, webinarium, zespół części|Możliwość komentowania Szybka edycja plików cad została wyłączona

About the Author: