ansys discovery live

ANSYS Discovery SpaceClaim

– wielozadaniowy program modelowania 3d

Porównaj
Testuj
Kup

ANSYS Discovery SpaceClaim

to wielozadaniowy program modelowania 3d, w którym każdy znajdzie właściwe narzędzia rozwiązywania typowych problemów i zadań współczesnego inżyniera. Oparty o technologię modelowania bezpośredniego Discovery SpaceClaim wspomaga w zadaniach konstrukcyjnych w tym m.in. modelowaniu 3d oraz modelowaniu koncepcyjnym, naprawie importowanej geometrii plików CAD, usuwaniu cech modeli, a także kompleksowej edycja modeli 3D. W połączeniu z prostotą użycia odkryjesz, że Discovery SpaceClaim jest niezwykle przydatny zarówno przy rozwiązywaniu małych jak i dużych problemów projektowych.

ansys discovery spaceclaim

Nowy sposób modelowania 3D

Unikalny interfejs użytkownika programu Discovery SpaceClaim, technologia modelowania oraz wszechstronny zestaw narzędzi daje użytkownikowi łatwość tworzenia oraz modyfikowania geometrii bez ograniczeń i złożoności modelowania występujących w tradycyjnych programach CAD. Podczas pracy z istniejącymi modelami CAD możesz usuwać cechy, upraszczać geometrię wykorzystując automatyzację pracy dostępną w prostych do nauki narzędziach. Discovery SpaceClaim jest idealnym programem każdego inżyniera, który nie lubi tracić czasu na skomplikowane narzędzia CAD, ale jednocześnie potrzebuje uzyskiwać szybkie odpowiedzi wykorzystując modelowanie 3d.

Prostota użycia

Jesteśmy przekonani, że to technologia powinna Cię wspierać, a nie Ty iść za wymaganiami i ograniczeniami technologicznymi. Więcej, to technologia powinna czynić Twoje zadania łatwiejszymi, a nie bardziej skomplikowanymi. Discovery SpaceClaim to możliwości tworzenia, edycji, naprawy geometrii CAD bez martwienia się z jakiego systemu modelowania pochodzi obiekt. Używając programu Discovery SpaceClaim praca z modelowanie 3d staje się szybka, łatwa, elastyczna, co więcej masz satysfakcję wykonanego zadania na każdym etapie projektu. Niezależnie od pochodzenia modelu możesz otwierać pliki w programie Discovery SpaceClaim i łączyć lub odejmować geometrię od siebie. Usprawnione polecenia oraz ulepszony przepływ pracy umożliwiają ukończenie operacji, które wcześniej zabierały wiele godzin. Z ANSYS Discovery SpaceClaim odkryjesz jak szybko przebiega nauka – kilka dni zamiast miesięcy i osiągniesz zwrot z inwestycji szybciej niż mogłeś oczekiwać!

ANSYS Discovery SpaceClaim | Zastosowanie

ANSYS Discovery SpaceClaim należy do nowej rodziny produktów 3D, uzupełnia i łączy zestaw narzędzi ANSYS Discovery Live oraz ANSYS Discovery AIM.

ANSYS Discovery SpaceClaim | możliwości

ANSYS Discovery SpaceClaim | pobierz, porównaj, kup

Wersja testowa Discovery SpaceClaim

Porównaj funkcjonalności programów

Kup Discovery SpaceClaim

Najlepszą wydajność analizy można osiągnąć przy użyciu kart NVIDIA Quadro lub Nvidia GTX.

ANSYS Discovery Live wykorzystuje technologię CUDA.

NVIDIA Quadro P4000 (XVCQP4000-PB), NVIDIA Quadro P5000 (XVCQP5000-PB), NVIDIA Quadro P6000 (XVCQP6000-PB), oraz NVIDIA Quadro GP100 (XVCQGP100-PB)

zobacz promocyjne ceny – więcej na stronie NVIDIA Quadro.

ANSYS Discovery Live | opinie użytkowników

Loading...