Zamów teraz

Jeden krok od pełni komfortu – zamów swój zestaw

Równoczesne korzystanie z produktów firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse wraz z podkładką CadMouse Pad pozwala na jeszcze większe podniesienie wydajności i komfortu pracy. Nazywamy to synergią oburęcznej obsługi — w takiej konfiguracji mysz 3D SpaceMouse Enterprise pozwala na wygodne ustawiania widoku lub pozycji obiektu, a mysz CadMouse wygodnie spoczywająca na dedykowanej podkładce CadMouse Pad umożliwia efektywne wykonywanie pozostałych zadań. To naturalny i wygodny sposób pracy, który nie ma sobie równych.

Zestaw SpaceMouse Enterprise Kit zawiera

SpaceMouse Enterprise Kit – zobacz co jest w zestawie

SpaceMouse Enterprise

Stworzony z myślą o Tobie
i Twojej codziennej wydajności pełnej komfortu.

SpaceMouse Enterprise — najbardziej zaawansowana technicznie mysz 3D  — posiada proste w obsłudze i zwiększające wydajność właściwości, umożliwiające lepsze zrozumienie trójwymiarowych projektów.
SpaceMouse Enterprise to najbardziej ergonomiczny produkt. Definiowalne przyciski klawiaturowe w tym szybkie widoki QuickViews i klawisze specjalne klawiatury, gwarantują jeszcze rzadsze odrywanie ręki od myszy 3D.

CadMouse

Prawdziwa mysz komputerowa
dla inżynierów CAD

Pewnie wiele razy korzystałeś z myszki podczas swojej pracy. Teraz masz możliwość poznać jedyną w swoim rodzaju mysz komputerową stworzoną specjalnie dla użytkowników CAD.
Zdziwisz się gdy odkryjesz funkcję QuickZoom — wygodne zmniejszanie/powiększanie wybranego obszaru za pomocą jednego kliknięcia. A to dopiero początek Twojej przygody.

CadMouse Pad

Twoja cicha, precyzyjna i komfortowa praca
na estetycznym podłożu

Podkładka CadMouse Pad jest pokryta wysokiej jakości powłoką z mikrotekstury co zapewnia doskonałą kontrolę i wysoką prędkość przesuwania myszki. Zaprojektowana specjalna powłoka zapewnia idealny balans między tarciem statycznym i kinetycznym, a zatem umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz CadMouse porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

Dwuportowy hub USB

Zarządzaj dwoma urządzeniami
jednocześnie

W zestawie SpaceMouse Enterprise Kit znajdziesz wszystko co potrzebne do wydajnej pracy. Teraz wystarczy, że podłączysz mysz 3D SpaceMouse Enterprise i mysz CadMouse do dwuportowego huba USB (dołączonego do zestawu), dzięki czemu wykorzystasz tylko jeden port USB w stacji roboczej.