Zamów teraz

Rozbuduj swoje możliwości projektowe – zamów swój zestaw

Pracę możesz wykonywać w dowolnym miejscu, co oznacza, że narzędzia, którymi się posługujesz muszą być dostosowane do Twoich wymagań. Już nie musisz więcej dostosowywać się do narzędzi. Dzięki zestawowi SpaceMouse Wireless Kit Twoje możliwości mobilnej pracy zwiększą się o wytrzymałe, bezprzewodowe urządzenia do dwuręcznego stylu pracy w programach CAD. W efekcie Twoja praca stanie się wydajniejsza i wygodniejsza.

SpaceMouse Wireless Kit – zobacz co jest w zestawie

SpaceMouse Wireless

Zaawansowana nawigacja 3d,
którą masz zawsze ze sobą

Świetny, a nawet doskonały design to pewność w pełni intuicyjnego nawigowania w aplikacjach 3D. To właśnie przy wykorzystaniu opatentowanego czujnika o sześciu stopniach swobody ruchu (6DoF) możesz precyzyjnie manipulować modelami cyfrowymi i pozycjami kamery. Taka praca z przestrzenią 3d to czysta przyjemność. Dodatkowo każdy z dwóch wygodnie ulokowanych przycisków może otwierać menu radialne, które daje dostęp do 8 ulubionych przez Ciebie komend specyficznych dla aplikacji i środowiska.

CadMouse Wireless

Bezprzewodowa mysz komputerowa
dla inżynierów CAD

Odpowiednie narzędzia dla każdego kto przez kilka godzin dziennie pracuje w aplikacjach CAD to zwykła potrzeba. Dlatego CadMouse Wireless to mysz opracowana z myślą o Tobie i Twoich prawdziwych potrzebach profesjonalnego projektanta. Właściwości opracowane specjalnie dla programów CAD, takie jak dedykowany przycisk środkowy, kompaktowa konstrukcja i doskonałe możliwości podłączenia, wspierają mobilność. Z pewnością będziesz zadowolony.

CadMouse Pad Compact

Podkładka dzięki, której odczujesz
prawdziwy komfort pracy

Podkładka pod mysz CadMouse Pad Compact została opracowana pod kątem współpracy z myszkami CadMouse oraz CadMouse Wireless. To właśnie przy jej użyciu uzyskasz jeszcze bardziej płynny i precyzyjny ruch dzięki wysokiej jakości powłoce z mikroteksturą. Niewielkie rozmiary umożliwiają jej bezproblemowe przenoszenie.

Zaprojektowana specjalna powłoka zapewnia idealny balans między tarciem statycznym i kinetycznym, a zatem umożliwia wygodne i precyzyjne ruchy myszą. Oznacza to, że mysz CadMouse Wireless porusza się zawsze dokładnie tak, jak chcesz.

Uniwersalny odbiornik USB

Zarządzaj aż do pięciu urządzeniami
w tym samym czasie

Wiele razy zdarzyło Ci się, że musisz odpiąć jedno urządzenie by podłączyć kolejne. Rozdzielacze, koncentratory możesz teraz o nich na chwilę zapomnieć. Wraz z zestawem SpaceMouse Wireless Kit otrzymasz całkowicie nowy, mały, uniwersalny odbiornik USB i będziesz mógł przy jego użyciu podłączyć do pięciu bezprzewodowych produktów firmy 3Dconnexion. To brzmi fantastycznie.